UNBOXING 07/2016_1 - Taková větší rozbalovačka - 4v1 :-D

1.7.16
Krásný páteční den přeji,
      tento týden pro mě osobně stojí za prd, bohužel... Ale musím říci, že radost ve formě knížek, pro mě má opravdu uzdravující účinky. Jsou věci, které samozřejmě nepřebolí, ale pak jsou tu také jiné věci, které vám pomáhají se držet.
     Dnes mám pro vás článek plný fotek a knih. Společně si tu teď rozbalíme 4 balíčky. První je balíček s výhrou v hodnotě 2000,- od www.smartpress.cz - neuvěřitelná a krásná náhoda. A ani netušíte, jak jsem valila oči po rozbalení balíčku, to co ukrýval bylo prostě jedním slovem nádherné, posuďte sami :-). Další balíčky obsahují recenzní výtisky od Martinusáků, od e-shopu Arara a Dobré knihy. 
     Ze všech kniha mám obrovskou radost a moc se na ně těším, však jsem si je také sama vybrala. Všude teď vidím plány na léto, tak vy teď uvidíte malou část těch mých ;-).
     Předem upozorňuji na to, že fotek bude opravdu hodně :-D

Balíček s výhrou od www.smartpress.cz


 Nemůžu si pomoct, ale musím použit tuto slovní zhovadilost
Ach můj bože!
Tento černý skvost je naprosto dokonalá svíčka! 
A ta vůně! 
Neodolatelná, exotická, šmrncovní, prostě boží!
 Kde leží Řáholec. Absolutně jsem netušila, co to je. Po rozbalení jsem přišla na to, že to je velmi pěkná hra, která je plná geografických informací. Super hra pro starší děti a dospělé, nejen, že vyzkouší vaše vědomosti, ale ještě vás hodně naučí.
 A první kráska je vybalena, neuvěřitelně krásná kniha už na první pohled!

Druhá kniha Denisy Bartošové – autorky, která je svou kreativitou a nenechavýma rukama pověstná, by neměla chybět všem těm, kterým není líno vdechnout dobrým nápadům život. Denisa vám pomocí podrobných postupů pomůže vytvořit věci, na které byste si sami možná netroufli, a to za pár chvil i za pár kaček! Nechte promluvit své tvořivé já a darujte blízkým nebo sami sobě ručně vyrobené láskominy!
A co vás v knize čeká a nemine?
13 nadupaných kapitol jedlé dárky k nejrůznějším příležitostem
Inspirativní nápady na kreativní dárky pro všechny
Last minute tvořivé a jedlé dárky do 10 minut
Denisiny oblíbené recepty v každé kapitole Deník – prostor pro vaše poznámky, tipy a vychytávky

Denisina prvotina Láska prochází kuchyní získala v roce 2013 titul „nejkrásnější kuchařka světa“ v mezinárodní soutěži Gourmand World Cookbook Awards.
 Ta kniha je prostě doslova vyšperkovaná, jak navenek, tak i uvnitř.
 A tady máme druhou krásku o nic méně perfektní!
 
Jedlé dárky lze věnovat k nejrůznějším příležitostem, proto je kniha přehledně rozdělena do kapitol odpovídajících tematicky jednotlivým měsícům – vždyť únor je lásky čas, červen patří dětem a prosinec si tvorbu dárků pro blízké přímo žádá! S autorčinou pomocí zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku (kniha obsahuje také přílohu, kde najdete jmenovky, krabičky, kornouty atd.), ale poslední krok – darování – je již pouze na vás. A protože je autorka žena-kreativec, vymysleli jsme knize originální vazbu s oválným výřezem, kterou se jiná kuchařka na našem trhu nepyšní, a hravý, nijak unylý layout doplněný o skvostné fotografie Aleny Hrbkové. Snad se láska, kterou je kniha doslova prošpikovaná, dostane nejen do vaší kuchyně.
Na obě knihy se můžete blíže podívat ZDE.
Kráse že? :-)

***

Balíček od Martinusáků:-)

 Copak to tam máme? :-)
 Já prostě miluji balíčky od Martinusu. Ty jejich krásné osobní vzkazy, opravdu paráda! Strašně jim za něj děkuji i za ty malé drobnosti, které do balíčků přidávají. Jsou to pro mě vždy takové malé Vánoce :-)
 Jako svůj druhý recenzní výtisk jsem si vybrala Případ Pegasus. Ačkoli se v mých recenzích příliš takových knihy nevyskytuje, tak mám tyto romány (s templářskou tématikou) velmi ráda. A Případ Pegasus je opravdu zajímavý svou anotací!
Řád Templářů údajně zanikl roku 1312. Ale co když ne? Možná stále existuje a střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou milionů lidí…
Americký právník Lang Reilly přijde během podezřelého výbuchu v malebné pařížské čtvrti o sestru. Pustí se do pátrání po skutečné příčině exploze, jenže někdo si očividně nepřeje, aby pravda vyšla najevo, a Langův život se ocitá v ohrožení.

Zdá se, že se všechno točí kolem obrazu, který si jeho sestra koupila těsně před smrtí. Mohl být důvodem její smrti?

Lang postupně získává odpovědi na své otázky a přitom zjišťuje, že zdánlivě obyčejný náboženský výjev v sobě skrývá klíč k jednomu z největších tajemství, jaké kdy lidstvo poznalo.

***
Balíček z www.arara.cz
Nově spolupracuji s knižním supermarketem Arara, doufám, že vše povede k oboustranné spokojenosti!
Děkuji za projevenou důvěru a dárečky, které jsem objevila v balíčku společně s vybranou knihou :-). Krásné pohledy, které vždy potěší :-)
 DVD s parádními filmy, oba jsem sice viděla, ale stále se k ním vracím a teď je mám i na DVD :-)
 A tady máme knihu, vybrala jsem si ji sama a neskutečně se na ni těším :-). Hned se do ní pouštím. 
A ano, je to erotická kniha, prostě potřebuji teď trošku rozptýlit a mám tyto knihy ráda :-)
Erotická romance. Krásná Kyrie se dostane do finanční tísně a navíc se musí starat o nevyléčitelně nemocného otce. Zrovna když ztratí tolik potřebnou práci, ve schránce najde šek na deset tisíc dolarů od neznámého dárce. Na šeku stojí pouze „Ty patříš mně“. Kyrie se raději neptá, od koho peníze jsou, ale její obavy vzrůstají, když začne přicházet šek za šekem. Jednoho dne ji vyzvedne řidič v černé limuzíně a odveze ji za mužem, kterému je nyní neodvratně zavázaná… a který si od ní nechá splatit půjčku velmi nečekaným způsobem.

***
Balíček z Dobrých knih Vy, co mě pravidelně sledujete, jistě víte, že jsem tuto knihu měla ve wishlistu na měsíc červen. 
A vida, dočkala jsem se :-)
Když Tara a Emerson najdou dopis jejich blízké přítelkyně Noelle, která se dobrovolně rozhodla opustit tento svět, uvědomí si, že celé roky vedla druhý život, o kterém ony ani Noellini nejbližší neměli ani tušení. Proč se rozhodla odejít? Vždyť dávala lidem život – pracovala léta jako porodní asistentka a zdála se všem okolo spokojená a šťastná. Co ji vedlo k tomu, aby dlouhá léta tajila, že byla náhradní matkou jiným párům? A mohla tahle podoba jejího pokání napravit pocity viny? Kniha rozplétá soukromá dramata čtyř žen a jejich rodinných tajemství, která měla zůstat navždy skryta.

***
Ufff, to byl nášup :-D
Už chci být konečně doma z práce, udělat si kafíčko do mého hrnku s Marylin a uvelebit se někde s knihou :-).
Jak se vám líbí moje nové přírůstky, máte některý z nich třeba v plánu si přečíst, nebo už jste dokonce četli?
Určitě se mi pochlubte, budu moc ráda!

31 komentářů:

 1. Krásné, dvojí život, bych si také chtěla přečíst. Užij si čtení :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Páááni! Slušná nálož. :-D Na Dvojí život jsem také koukala a Alfu si od Tebe možná někdy půjčím a jsem moc zvědavá na recenzi Případu Pegasus. Hezké čtení, Míšo :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, akorát jsem se začetla do Alfy a asi to bude "pošušňání" ;-). Klidně si pak řekni :-)

   Vymazat
 3. Paráda. Tolik balíčků bych taky chtěla :D Nejvíc mě zaujal asi Případ Pegasus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mi to udělalo radost, takový ten týden, kdy se to všechno nakupí najednou :-). Případ Pegasus budu číst hned po Alfě, tak pak bude recenze :-)

   Vymazat
 4. Jůůů, tak to je paráda :D Od Arary mi má taky dorazit recenzáček. Od Martinusu se už asi nedočkám, prý se snad ztratil nebo co... nevím :(
  Užij si tuhle úžasnou nadílku, Míšo :) Láskominy vypadají opravdu skvostně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zvláštní, i ke mně si kniha od Martinusu hledala cestu dlouho...a nebylo to poprvé.

   Vymazat
  2. Teď něco i Ohana říkala ve videu, že byly problémy s recenzákem od nich. Člověka to potom akorát otráví, když se pořád připomíná a stejně nic.

   Vymazat
  3. Díky Šárko, já mám teď teprve druhou knihu, na první jsem sice nějakou dobu čekala,ale ta druhá přišla celkem rychle.

   Vymazat
 5. Míšo, to je nádhera. Užij si čtení. Já na Araru také čekám :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherné knížky. Obzváště ty dvě první...neměla jsem o nich ani tušení. Hned je jdu omrknout.
  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-)
   Určitě se na ně podívej, jsou vážně krásné a byl by to i super dárek.:-)

   Vymazat
 7. Skvely obsah vsech balicku:-)Preji prijemne cteni :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Páni, taková hromádka knih, to by chtěl každý! Tak ať se ti dobře čtou. Zaujal mne hlavně dvojí život, tak se těším třeba na nějakou recenzi :)

  http://rina-books.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Moc krásné přírůstky, přeji příjemné čtení a už se těším na nové recenze :)

  OdpovědětVymazat
 10. Moc hezké přírůstky, velmi mě zaujali hlavně ty krásně zpracované knihy o dobrotách :)

  OdpovědětVymazat
 11. Tak tyhle krásné balíčky musely hrozně potěšit. :) Užij si čtení nových přírůstků. :)

  OdpovědětVymazat
 12. Na recepty jsem se několikrát dívala. Kniha je prostě krásná. Taková kuchařka přímo pro nás :)
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já v ní pořád listuji a pokaždé narazím na něco nového, je to radost a pastva pro oči :)

   Vymazat
 13. To muselo byt radosti pri rozbalovani :-D

  OdpovědětVymazat
 14. POTŘEBUJETE PŮJČENÍ NEBO CHCETE UDĚLAT VAŠE DOMY, VYPLATIT BILLY, ROZŠÍŘIT VÁŠ OBCHOD S 3% ÚROKEM? HLEDEJTE DALŠÍ KONTAKT Via: Peterheymannloanoffer@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[