UNBOXING :-)

12.5.15
Dnes jsem očekávala pouze jeden balíček a k mému překvapení dorazil ještě jeden. Málem bych totiž zapomněla, že jsem zúčastnila soutěže u DaraMegan knihy a jak se zdá, tak jsem byla vylosována :-)
Na mou výhru se můžete podívat níže:
Další kniha byla objednána na Bazaru knih na Fcb. A trošku mě nakrklo, v jakém stavu dorazila. K mému překvapení, dopadla lépe než obal. Nechápu, proč to lidi nedokážou lépe zabalit, když nechtějí utrácet za bublinkovou obálku, tak to pro boha alespoň zabalím do starých novin. No, paní má štěstí, že kniha nebyla nijak poškozená a já vlastně taky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[