Knižní plány na únor

3.2.17

Krásné páteční dopoledne, 

     nevím jak vy, ale já si užívám prázdnin 😅. Výhoda školáka v domácnosti 😊. Říkala jsem si, proč neudělat takový menší plánovací článek. Nebojte, nebude to nic, co by vás zdrželo, prostě taková rychlovka ve formě fotek, žádné anotace atd. Pokud budete chtít o knihách něco vědět, dám pod každý název odkaz, ale vypisovat to sem nebudu.
     Takže, mrkla jsem do knihovničky co tam na mě vlastně čeká a vybrala pár kousků, které chci přečíst v únoru (a vlastně bych asi i měla!, protože jsou to recenzní výtisky). Vybrala jsem si také dalšího "domácího hráče" z vlastní zásoby. Tak se na to pojďme mrknout.

Úsvit - r.v. Knih Dobrovský
Ďáblova svatyně - r.v. Omega
Zlo - r.v. Leda
Griša - r.v. Albatros Media, a.s.

Jako domácího hráče jsem si vybrala Bez slitování.
Mám k tomu jednoduché vysvětlení, Mystery Press nedávno zveřejnil svůj ediční plán a od Tima mají vyjít další knihy. Já jsem zatím četla jen Není cesty zpět a ráda bych tedy mela čistý štít. 

Doufám, že se mi moje plány povede uskutečnit, leden jsem sice měla hodně čtenářsky plodný, ale s únorem si nejsem moc jistá, hlavně kvůli času. Ale uvidíme. 
Co vy a vaše plány? Pochlubte se.

22 komentářů:

 1. Ani jednu jsem nečetla, každopádně přeju, ať se líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, Bez slitování je skvělá kniha a už se těším na další, i když to vydávají pozpátku. 😊
  Na Grisu mám také zálusk, ostatní neznám, tak se budu těšit na tvoje anotace.

  OdpovědětVymazat
 3. Griša mě láká :) Já budu v únoru číst stoprocentně Hedvábníka a Temná tání, jinak se nechám překvapit :)

  OdpovědětVymazat
 4. Budu se opičit po Lence, protože chci říct, že mě Griša také láká :) Krásné čtení přeji! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak držím palce, ať plány vyjdou. Já už si žádné podobné plány nedělám, vždycky jsem to projela na celé čáře :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já uvidím, buď mi budou fungovat nebo ne :-D. Snad přečtu aspoň něco :-D

   Vymazat
 6. Tak ať ti Tvé čtecí plány vyjdou Míšo :-) Z knih jsem četla jen Zlo a to se mi líbilo, tak snad sedne i Tobě. Hezké čtení přeju :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli se líbilo tobě, tak mě se bude určitě líbit taky :-)

   Vymazat
 7. Hezký plán, tak ať vyjde :-) Zlo a Ďáblovu svatyni jsem četla a obě se mi líbily. Deník fejsbukové matky pokračuje zrovna dočítám :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Marcel. Deník jsem dočetla v sobotu, byl opět super, taková pohodička :)

   Vymazat
 8. Tak to máš pěkné plány. Jsem zvědavá co řeknš, na svatyni, protože u mě to byl těžký průměr, ale už jsem se dočetla, že to bylo čtení nad čtení, tak si říkám, jestli jsem nečetla něco jiného :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajaj, tak to se tedy už teď bojím. A nic si z toho nedělej, já to mám také vždy naopak. Pro mě průměr a jiní jásají :-D. Někdy si říkám, na jakém přijímači je ta závada :-D

   Vymazat
 9. Zlo na mě taky čeká A Deník jsem přečetla. S tím domácím hráčem musím taky něco udělat, nazvala jsi to opravdu příhodně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebylo zbytí, Šárko. Myslím, že jedna kniha měsíčně mě nezabije. Fakt už mi to štve :-D

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[