UNBOXING 11/2016_01

8.11.16
Zdravím vás!
     Dnes mi přišel balíček s recenzním výtiskem od nakladatelství MOBA. Knihu jsem si sama vybrala, takže nejde o žádné velké překvapení, ale i tak balíček samozřejmě potěšil, ostatně jako vždy.
Poté, co MOBA zveřejnila aktuální seznam výtisků k recenzování, vypukla tradiční smršť a během chvilky byly knihy téměř rozebrané. Já jsem přesně věděla na jakou knihu mám políčeno a měla jsem štěstí, takže se pojďme podívat, co jsem si vybrala :-)Příběh plný laskavosti, vřelosti a životní moudrosti o tom, že nikdy není pozdě změnit svůj život. Když Marianne pohltily kalné vody Seiny, cítila se vlastně šťastná, poprvé v životě opravdu šťastná. To, že ji proti její vůli jakýsi neznámý muž zachránil, její odhodlání ještě umocnilo. Když ji nechce Paříž, pojede k moři. A malovaná dlaždička, která se jí úplnou náhodou dostala do rukou, ji nasměrovala do Bretaně, až do přístavu Kerdruc. Ovšem chyba lávky!, tam ji považují za dlouho a toužebně očekávanou kuchařku. A vařit, to Marianne skutečně umí výtečně. A tak své odhodlání skoncovat se životem odloží o den, pak ještě o jeden...

Kniha mě jednoduše nalákala svou anotací a zatím se mi ještě nikdy nestalo, že by mě nakladatelství MOBA zklamalo, takže očekávám dobré čtení.
Co na knihu říkáte?
Mějte pěkný den...
Míša :-)

12 komentářů:

 1. Ty uz to mas? To je rychlost😂 ja prave nevim,kdy mi to prijde, protože jedna kniba ma vyjít az pristi tyden :/
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud máš dvě a vydání té druhé je později, tak ti to přijde najednou až pak :-). Ještě chvilku musí chuděrka počkat, zatím tu máš ještě tři další v pořadí :-D

   Vymazat
 2. Júú, vyzerá to zaujímavo. Prajem pekné čítanie! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Anotace vypada zajimave a kniha ma peknou obalku :-) Preji hezke cteni Miso a budu se tesit na tvou recenzi :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Přístav naděje mi taky přišel. Docela se divím, že na mě zbyl :D Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ať se ti kniha líbí, i ty si užij čtení. Opět to byla smršť, co se rozebrání recenzáků týká :-D

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[