UNBOXING 12/2015_3

22.12.15
Vím, že jsem psala u posledního Unboxingu, že je poslední, ale víte jak ;-). Nekupte to! Když narazíte na takové pecky za směšnou částku... A kde, že se mi to poštěstilo? Na mojí oblíbené Databázi knih.... Řez stál 139,- a YRSA 90,-. Obě knihy fungl nové, YRSA ještě zabalená v obalu...chápete to???? Já tedy ne :-D. Musela jsem je mít, alespoň mám seznam o další dvě knihy kratší :-). Recenze na obě knihy jsou prostě jednoznačně pozitivní a já se na ně moc těším. Jen co dočtu poslední recenzáček, tak se do nich pustím :-).
 ŘEZ
Horké léto v Mohavské poušti. Kristine Rushová a její snoubenec Daniel jsou na cestě z Las Vegas do Lake Arrowhead v Kalifornii, kam mají dojet, aby společně s rodinou oslavili 4. červenec.
Zničehonic je však Daniel unesen z liduprázdného odpočívadla a Kristine se musí rozhodnout: vrátit se domů bez úhony a s myšlenkou, že už nikdy neuvidí svého snoubence, nebo vyrazit na cestu do spalující pouště a pokusit se Daniela najít.
Když se rozhodne svého snoubence začít hledat, ještě netuší, že její kroky povede vrah. Kristine však nemá na výběr.
Musí podniknout epickou cestu přes křiklavé záblesky silničních kasin, opuštěné dálniční zastávky a přežít hrůzy, které si nikdy předtím nedovedla ani představit… The New York Times bestseller jara 2015!
Pamatuji si vás všechny
U ledového islandského fjordu leží vesnice duchů... královna islandské krimi přichází s mrazivým thrillerem, poprvé bez právničky Tóry, ale i tak naberete dech až na konci.
Když se tři mladí lidé z Reykjavíku rozhodnou, že koupí dům v opuštěné obci v pustých západních fjordech, netuší, co všechno je tam čeká. Co bude odhaleno a co probuzeno.
Gardar, jeho žena Katrín a společná kamarádka Líf se chtějí pustit do renovace domu, ale brzy se začnou dít divné věci. Na podlaze se objevují mokré šlápoty, někdo trousí po pokojích mořské mušle, ozývají se podivné zvuky. Mobily se jim záhadně vybijí a loď pro ně má přijet až za několik dní. Jiná cesta z oněch mrazivých pustin nevede. Jsou tu úplně sami. Nebo ne...?

V malém městečku na druhé straně fjordu vyšetřuje policistka Dagný spolu se svým kamarádem, psychiatrem Freyrem, sérii nepřirozených úmrtí. Stopa vede do zaprášených archivů s policejními složkami z minulého století. Jak by ale tehdejší zločiny mohly souviset s nedávným záhadným zmizením Freyrova malého syna?

Záhady se vrší jedna na druhou a pomalu se začínají propojovat do řetězce děsivých událostí. Příšerná pravda musí být odhalena. Mrtví si někdy pamatují víc, než bychom si přáli...

4 komentáře:

 1. Obě jsou skvělé. Přeji, ať se ti také líbí, Míšo :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Právě díky tvoji a Marcelky recenzi jsem si je pořídila :-)

   Smazat
 2. Vypadají úžasně :3 už se těším na recenzi :)
  http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Vypadají úžasně :3 už se těším na recenzi :)
  http://fandombeforebloodcz.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[