LANDIE - vyhlášení soutěže!

8.2.18

Zdravím, 

     jen velmi stručně, protože mám chřipku a jsem úplně vyřízená i ze sezení u PC. Soutěže se vás zúčastnilo jen pár, ale nevadí. Alespoň se rychleji vybíralo. Jak jsem psala, vybírala jsem podle svého uvážení a podle odpovědí, které se mi líbili nejvíce. A kdo tedy vyhrál?
Jednoznačně Lory Humble!
     Její odpovědi byly promyšlené a nebylo to jen tak ledajaké plácání, byly dlouhé, rozvětvené a dávaly smysl. Všechny odpovědi byly taky takové, jenže Lory se v tom více šťourala, na odpověď si dala dost času a to se jí vyplatilo :-)

Gratuluji a vyhlížej e-mail :-)

3 komentáře:

 1. Jé, super, mám vážně velikou radost, že se mi tohle podařilo :D Už se na knížku hrozně těším a jdu mrknout na mail :)
  PS: Přeju brzké uzdravení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také gratuluji!!! Pošlete mi prosím vaše odpovědi na mail jakub.trpis@yahoo.com? Jakub Trpiš

   Vymazat
  2. Díky. Odpovědi vám bohužel nejspíš nezašlu, přístup k dotazníku má autorka blogu a já už si je doslovně nepamatuji, obraťte se proto prosím spíše na ni :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[