Shrnutí týdne #8

1.3.17

Opět vás zdravím,

     nestíhám, nestačím...opět. Sice jsem se synem doma, protože je nemocný, ale stejně nemám chvilku klidu a volna, abych včas napsala článek. Ale snad to nevadí. Pozdě, ale přece, ne?
Za minulý týden (20.2.+26.2.) jsem přečetla dvě knihy, obě byly recenzním výtiskem od nakladatelství Omega. Šlo o novinky, takže jsem je četla přednostně. Samozřejmě, jako vždy, máme i nějaký ten přírůstek. 3 recenzní výtisky a jeden (super) úlovek z bazaru. Pojďme se na to vrhnout bez dalšího zdržování.

Přečtené knihy

Neviditelná knihovna - Genevieve CogmanRecenzní výtisk od Omegy, něco pro fanoušky fantasy, ale ne jen tak ledajaké. 
Tato kniha je celkem složité čtení, které asi nesedne každému. 
Paradoxně nemůžu říci, že je špatná, protože mě opravdu bavila a nutila ke čtení.
Ale výtek mám víc než dost.
⇒ RECENZE KNIHY ⇐

Vysoká hra - Kay Hooper

Tato kniha je malá jednohubka na pár hodin. Je čtivá, ale nevýhodou je, že jde o závěrečný díl série (11.).
Pokud do knihy půjdete s tímto vědomí, určitě vás bude bavit. 
Něco pro milovníky erotických romancí se špetkou té akce.
Opět recenzní výtisk od Omegy.
⇒ RECENZE KNIHY ⇐

Přírůstky

Svádění a láskominky

Recenzní výtisk od Mladé fronty.
Jde o první díl série Milovníci čokolády.
Co si pod tím představuji? 
Asi klasický románek nabitý sexem a možná i něčím sladkým 😊.

Anotace:

Svobodné mamince Claire je něco přes dvacet, a aby si vydělala na rozjetí vlastního podniku a svému hubatému, přesto neuvěřitelně rozkošnému (když spí) dítěti zařídila lepší život, pomáhá své nejlepší kamarádce prodávat erotické pomůcky.
Když se v baru v jejím rodném městě objeví Carter, s nímž kdysi strávila noc, která navždycky změnila její život, a nepamatuje si z ní nic než jedinečnou čokoládovou vůni, Claire se postará o to, aby na ni tentokrát nezapomněl.
Carterův šok z toho, že má čtyřletého syna, je sice velký, stejně jako Claiřin strach, že Carter kvůli jejím striím a téměř nulovým postelovým zkušenostem vezme nohy na ramena, přesto se oba pokusí udělat vše proto, aby dosáhli šťastného konce.
Varování: obsahuje barvité líčení postelových radovánek, spoustu expresivních slov a tolik sarkasmu, že by porazil i koně.

Vysoká hra 

Kniha už je přečtená, viz. výše...

Fontána

Recenzní výtisk od Arara.cz.
Na knihu se opravdu moc těší, doufám, že nezklame!

Anotace:

Lze pohřbít démony? Psychiatrička Nathalie Svenssonová přišla o svého snoubence a teď byl zavražděn i její milenec... Nová napínavá detektivní série s ústřední postavou Nathalie Svenssonové, psychiatričky specializující se na profily vrahů. Psychiatrička Nathalie Svenssonová je konečně spokojená se svým životem. Po nedávném rozchodu si koupila vlastní malý byt v centru Stockholmu, ve kterém chce vést zajímavější život, než je život pracující svobodné matky v Uppsale. Jednou pozdě večer dostane textovku od známého herce Rickarda Ekengarda, s nímž před několika týdny strávila noc. Rickard ji chce znovu vidět a domluví si schůzku. Ale v momentě, kdy Nathalie přichází na místo setkání, Rickard Ekengard je chladnokrevně zastřelen a jeho tělo vhozeno do fontány. Nejen, že je to hrozná situace, ale Nathalie má navíc pocit, že se historie opakuje! Stejně tak zahynul před deseti lety Adam, láska jejího života. A případ nikdy nebyl vyřešen. Je to krutá hříčka osudu, nebo spolu vraždy souvisí? Nathalie se pustí do vyšetřování na vlastní pěst a obdrží výhružné zprávy. Zdá se, že pravda je ještě horší, než si vůbec kdy myslela…

Selekce BOX (1-4)

A konečně super výhodný nákup na FCB bazaru knih!
Celý box jsem koupila za 425,- vč. pošty. Je nový!!!
Já jsem zatím četla jen první díl, ale moc mě to bavilo, takže když jsem měla možnost zakoupit tento box za skvělou cenu, kdo by zaváhal?
Takový byl můj uplynulý týden.
A jaký byl ten váš?
Mějte pěkný den!

12 komentářů:

 1. Na Vysokou hru a Neviditelnou knihovnu se teď taky chystám, jen co dorazím Zrcadlovou říši :) Jsem zvědavá, jak se ti bude líbit ta Fontána, anotace vypadá moc lákavě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kačko, jsem zvědavá co řekneš na tu Neviditelnou knihovnu. :-)
   Věřím, že Fontána nezklame :-)

   Vymazat
 2. Najviac ma zaujala Neviditeľná knižnica, kniha vyzerá pútavo a má krásnu obálku :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Selekce ma krasne obalky, skoda ze me to ale vubec nelaka ke cteni...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě první díl celkem bavil a je možná pravda, že jsem to koupila hlavně kvůli obálkam :-D

   Vymazat
 4. Selekci prostě potřebuji :-D (Co ale taky ne, že??)
  Jsem zvědavá na Fontánu ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D:-D:-D
   Můj člověk! Když ona je prostě nádherná, asi bych ji koupila i kdyby to byl brak:-D:-D:-D
   Snad ta Fontána nezklame.

   Vymazat
  2. :-D:-D:-D
   Můj člověk! Když ona je prostě nádherná, asi bych ji koupila i kdyby to byl brak:-D:-D:-D
   Snad ta Fontána nezklame.

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[