SOUTĚŽ o audio knihu: Zabij mě znovu - Audiotéka!

18.10.16
Přeji všem krásný den,
venku je v plném rozpuku podzim a jak nejlépe ho strávit než s dobrou knihou. Proto přicházím s novou soutěží!
Budeme soutěžit o audio knihu Zabij mě znovu, kterou do soutěže věnovala:
Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama.

Ukázka knihy: ZDE

Podmínky soutěže:
  • soutěž probíhá od 18.10. 2016 do 27.10.2016
  • zúčastnit se mohou všichni po zadání e-mailové adresy ve formuláři
  • podmínkou je vyplnění soutěžního formuláře!
***odpovědi na všechny otázky naleznete na stránkách Audiotéky***

Sponzor soutěže:

Všem přeji hodně štěstí a děkuji za účast i případné sdílení soutěže!

4 komentáře:

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[