UNBOXING 08/2016

9.8.16
Krásné úterý vám všem,
     dnes mám pro vás opět jednu malou rozabalovačku. :-)
Povedlo se mi navázat spolupráci s Knihami Dobrovský, za což jsem velice ráda a doufám, že tato spolupráce povede k oboustranné spokojenosti. A teď se pojďme podívat jakou knihu jsem si u nich vybrala k prvnímu recenzování. Ještě stále chvilka napětí :-DJejí dokonalý život je dokonalá lež.
Jako teenagerka na prestižní škole zažila Ani FaNelliová šokující a veřejné ponížení a od té doby zoufale hledá sama sebe. Teď, když má úžasnou práci, perfektní a drahý šatník a pohledného aristokratického snoubence, stojí na prahu vysněného dokonalého života, který pracně budovala.

Jenomže Ani má tajemství. Hluboko v její minulosti je pohřbeno něco, co ji stále pronásleduje, něco osobního a bolestného, co hrozí, že vybublá na povrch a všechno zničí.

Román Nejšťastnější dívka na světě přináší pozoruhodný vhled do života ženy, která „touží mít všechno“ a neváhá pro to udělat, co je v jejích silách. Autorka nám představuje hrdinku, která se díky nesmlouvavé ctižádosti a pronikavému vidění světa dokázala odstřihnout od tíživé minulosti a dosáhla svých cílů. Alespoň to tak vypadá…

Otázkou je, zda tak drásavou a skandální událost navždy pohřbít ve své mysli. Co by se stalo, kdyby vyšla s pravdou ven? Bude to znamenat konec všeho, k čemu se tak usilovně dopracovala, nebo to pro Ani bude vysvobození?

Prvotina Jessicy Knollové, která se okamžitě stala bestsellerem, není jen strhnujícím thrillerem s takřka detektivní zápletkou, ale i dílem zamýšlejícím se nad palčivými otázkami moderní společnosti. Dotýká se tématu ženy jako oběti, hledá odpověď na to, odkud se bere násilí a co je jeho spouštěčem.

 Kniha je nádherně zpracovaná a má tak trošku morbidně zajímavou obálku.

Tak co na ní říkáte, láká někoho a četl ji už někdo z vás. Budu ráda za jakýkoli postřeh! :-)
Mějte krásný den a přeji spoustu pěkných chvil s krásnou a čtivou knihou :-)

16 komentářů:

 1. Kniha vypadá velmi zajímavě, ale osobní zkušenost s ní nemám :). Tak ať se líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak ta obálka je pecka!! Dlouho jsem neviděla tak krásnou..
  Katy

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá hodně dobře :) Mě teda láká :) Jsem zvědavá na recenzi.. i obálka je krásná :)

  OdpovědětVymazat
 4. Už jsem knihu zaregistrovala,ale nečetla... ta obálka je krásná, užij si čtení a už se těším na recenzi ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Už jsem knihu zaregistrovala,ale nečetla... ta obálka je krásná, užij si čtení a už se těším na recenzi ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný přírůstek!! :)
  At se pěkně čte a těším se na recenzi :)

  OdpovědětVymazat
 7. Knihu jsem vůbec nezaregistrovala, ale anotace je velmi zajímavá.

  OdpovědětVymazat
 8. Vypadá skvěle. Závidím ti ji. Určitě se po ni podívám a těším se na recenzi. Přeji příjemné čtení a děkuji za typ. :D
  Reading With Lucy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já děkuji za komentář, recenze bude určitě v dohledné době, jen co dočtu Stopy v krvi :-)

   Vymazat
 9. Tak to jsem moc zvědavá na recenzi, prý je kniha skvělá :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[