VYHODNOCENÍ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE!

11.12.15
Zdravím vás přátelé,
nejprve bych vám chtěla moc poděkovat za účast v mojí první soutěži. Nebylo vás moc, ale i tak mě to potěšilo. Do příští soutěže zapracuji na podmínkách soutěžení a skrytí kontaktů, atd. Protože hodně lidí jen díky tomuhle do soutěže nejdou. Nevadí. Aspoň jste měli velkou šanci na výhru.
Všechny příspěvky byly moc pěkné a já vám za ně moc děkuji, svěřili jste mi kus sebe a svého života :-).
Jak probíhalo vybírání výherce! Nejdříve jsem si myslela, že výherce sama vyberu, ale pochopte, každý příspěvek byl osobní a svým zvláštním kouzelným způsobem nádherný. Když jsem dnes ráno vstávala, tak jsem si říkala, co s tím? A pak mě to trklo. Budeme losovat. A aby to bylo opravdu o náhodě, tak jsem to nechala na mém šestiletém synovi. Vše je fotograficky zdokumentováno, sice jen mobilem, ale snad to tak stačí :-).

Ani netušíte jakou měl radost, chopil se toho tak zodpovědně! Nejlepší bylo, když už jsme konečně vylosovali posledního výherce, že on prostě nechtěl přestat :-D. Mami já chci ještě. A já mu povídám, vždyť už nemáme žádné jiné knihy. A on, mami co kecáš, máš jich tu plno. To by ještě šlo, ale když se zvedl z gauče a začal mi ty moje krásky vytahovat z knihovny, začaly se mi vlasy ježit hrůzou :-D. Chápete :-D. Paličák jeden paličatej, musela jsem chtě nechtě vybrat ze své sbírky ještě jednu novou knihu, ale vyberte nějakou, která vám nebude chybět...když máte závislost :-D. 
To je jen pro vysvětlení, že nakonec jsou výhry vlastně čtyři. Takže vlastně vánoční štěstí pro čtvrtého a bramborového vítěze!
Všem výhercům gratuluji, výherní e-maily byly již odeslány, teď už jen budu čekat na adresy, abych mohla knihy rozeslat :-).

Štastní vylosovaní:
1. místo - Dívka ve vlaku (Paula Hawkins)
funny75@seznam.cz

2. místo - Vražda v průhonickém parku (Martin X.)
kivsa@seznam.cz

3. místo - Když zraje tráva (J. Kuťák)
adriana.gombalova@seznam.cz

4. místo - Přistižen (Harlan Coben)
kuliskova.d@seznam.cz


4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. To má ale fakt někdo štěstí! Jak ty to děláš :-)

   Vymazat
  2. Míšo, možná ty knížky mi jsou souzené, nevím :-D :-D Ale když si vsadím sportku, uhodnu jedno číslo :-)

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[