UNBOXING 04/2016_3

26.4.16
Včera dorazil malý nečekaný balíček. Doufala jsem, že mi nakladatelství LEDA ještě někdy něco pošle, ale nevěděla jsem, jestli se tak opravdu stane. O to větší překvapení to bylo, když nečekaně přiběhla pošťačka a přinesla tento balíček. Jde tedy o recenzní výtisk od nakladatelství LEDA. Kniha by měla vyjít až někdy kolem 30.4. Já jí mám v paperbackovém vydání, ale vůbec mi to nevadí. Na pultech v knihkupectví už ji pak uvidíte v pevné vazbě :-). Abych se přiznala, tak už jsem po této knize pokukovala, ale netroufala jsem si o ni nakladatelství sama požádat. Takže mám opravdu radost, že se na mě usmálo štěstí a že kontaktní osoba z nakladatelství ví, co je můj šálek kávy :-D. Včera už jsem se do knihy začetla a musím říci, že mě chytla hned od začátku. Mám v sobě tedy zatím jen asi 60 stránek, ale už v tuto chvíli dokáži poznat, že mě kniha bude bavit. Pojďme se tedy podívat čím mě LEDA překvapila :-).

Všude kolem černý les
ROZLUČKU PŘED SVATBOU… Leonoře je šestadvacet a píše docela úspěšné detektivky. I když žije osaměle, je se svým způsobem života spokojená – až do dne, kdy dostane nečekané pozvání na předsvatební rozlučkový víkend své bývalé přítelkyně Clare, kterou deset let neviděla. Leonora po dlouhém váhání pozvání přijme a ocitá se s hrstkou dalších lidí – s nimiž má společné hlavně to, že se všichni znají s Clare – v extravagantním skleněném domě kdesi na anglickém venkově. A zanedlouho se začnou dít podivné věci. V Leonoře vzrůstá napětí, až se druhého večera rozhodne, že se hned ráno vrátí do Londýna. Jenže v noci dojde k osudné události… …NAVŠTÍVÍ SMRT Lenora se probudí s těžkým zraněním v nemocnici – a dozvídá se o vraždě. Její pokoj hlídá policie: chrání ji před někým, nebo ji hlídají jako vězně? Aby mohla odpovědět, musí si vzpomenout, co se vlastně během víkendu přihodilo. Dokáže se oprostit od pocitu viny a odhalit skutečné motivy a skutečného vraha? Najde odvahu, aby se svěřila s tajemstvím, které dosud nechala pohřbeno v minulosti?
Brzy se můžete těšit na recenzi :-)

8 komentářů:

 1. Příjemné čtení :) na recenzi se těším.

  Kateřina
  trojtečka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem zvědavá na názor po přečtení. Jinak koukám, že máš stejný problém jako já, a to vyfotit knihu tak aby jsme tam nebyly vidět :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Také mi včera přišla :)
  Jsem na ni neskutečně moc zvědavá! :)
  Už se těším na Tvou recenzi! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se včera dočetla za půlku a musím říct, že mě to opravdu dost baví :-)

   Vymazat
 4. Moc hezký přírůstek, jsem zvědavá, co na knihu řekneš :) Těším se na recenzi a přeji pěkný večer :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář :-)

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[